Pracownia Filmu Animowanego na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie

Od 17 do 23 maja 2017 r. w Krakowie trwa Festiwal Muzyki Filmowej. Jest to jeden z najważniejszych festiwali muzyki filmowej na świecie, organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic. Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w ramach podpisanej z Krakowskim Biurem Festiwalowym umowy bierze czynny udział w tym wydarzeniu.

 

Pierwsza odsłona współpracy krakowskiej ASP z KBF to warsztaty, które odbyły się w Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Wzięło w nich udział 9 studentów z Wydziału Grafiki z Pracowni Filmu Animowanego i grupa 20 międzynarodowych kompozytorów. Młodzi autorzy animacji: Karolina Styczeń, Adam Żądło, Weronika Kuc, Maria Yakimovich, Daria Godyń, Joannna Niedzielczyk, Mateusz Frank, Anna Sztwiertnia oraz Anastazja Nekypila pod okiem kierownika Pracowni dr hab. Roberta Sowy wzięli udział w nagraniach.

 

ASP w_Krakowie_01

 

ASP w_Krakowie_02

 

ASP w_Krakowie_03

 

ASP w_Krakowie_04

 

ASP w_Krakowie_05

 

ASP w_Krakowie_06

 

pikto lutoslawiceWpisany przez Monika Żarnowska 16.05.2017r. Ostatnia zmiana 18.05.2017r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć