Zapraszamy na otwarcie projektu/wystawy "PEOPLE OF ERASMUS. Share your story" do Galerii ASP

Rok 2017 jest rokiem 30-lecia Programu Erasmus w Europie. Z tej okazji zapraszamy do Galerii Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (ul. Basztowa 18) na otwarcie projektu/wystawy "PEOPLE OF ERASMUS. Share your story". Zaczynamy w środę, 24 maja 2017 r., o godz. 10.00.

Do 28 maja 2017 r. będziemy zbierać i wypełniać Galerię ASP historiami osób, które skorzystały z Programu Erasmus, tworząc "chmurę" wspólnego doświadczenia, a przez to sensu i znaczenia ERAZMUSA.

Organizatorzy: Galeria ASP w Krakowie, Erasmus Student Network (ESN) Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Erasmus Student Network (ESN) Uniwersytetu Jagiellońskiego.

People of_Erasmus

pikto people_of_erasmus

Wpisany przez Monika Żarnowska 17.05.2017r. Ostatnia zmiana 23.05.2017r.