Za nami finisaż wystawy "Gravitas"

W Galerii Promocyjnej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zakończyła się wystawa "Gravitas", na której prezentowane były prace powstałe podczas Międzynarodowego Sympozjum Rzeźby w Kamieniu "Gravitas". Wydarzenie to miało miejsce w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku w czerwcu 2016 r.

ASP w_Krakowie_01

ASP w_Krakowie_02

Uczestnikami sympozjum byli studenci i pedagodzy z trzech uczelni: Saimaa University of Applied Sciences z Finlandii, Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Uroczysty finisaż odbył się 18 maja 2017 r. i oprócz artystów biorących udział w wystawie uczestniczyli w nim także: Prorektor ds. Studenckich dr hab. Jan Tutaj, prof. ASP, Dziekan Wydziały Rzeźby dr hab. Ewa Janus, prof. ASP, Prodziekan Wydziału Rzeźby dr Marcina Nosko oraz delegacja z Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie w składzie: Prorektor ds. Ogólnych prof. dr hab. inż. Mirosław Karbowniczek, prof. dr hab. inż. Jacek Rajchel oraz Paweł Myśliwiec Kierownik Działu Obsługi Uczelni.

ASP w_Krakowie_03

Autor pracy na zdjęciu: Patrycja Zelek

ASP w_Krakowie_04

Autor pracy na zdjęciu: Jakub Prokop

ASP w_Krakowie_05

Autor pracy na zdjęciu: Annina Kettunen

ASP w_Krakowie_06

Autor pracy na zdjęciu: Enni Vekkeli

ASP w_Krakowie_07

Autor pracy na zdjęciu: Karolina Łukawska

ASP w_Krakowie_08

Autor pracy na zdjęciu: Małgorzata Wiśniewska

ASP w_Krakowie_09

Autor pracy na zdjęciu: Marcin Plichta

ASP w_Krakowie_10

Autor pracy na zdjęciu: Andrzej Dromert

pikto gravitas_finisaz

Wpisany przez Monika Żarnowska 18.05.2017r. Ostatnia zmiana 19.05.2017r.