Studencie! Zgłoś do konkursu swoje dzieło!

W imieniu Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zachęcamy do udziału w konkursie na "Dzieło 2017", którego celem jest promocja twórczości studentów krakowskiej ASP, promocja środowiska studenckiego i wspieranie wyróżniających się indywidualności twórczych. Patronem honorowym konkursu i fundatorem głównej nagrody jest Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, prof. Stanisław Tabisz.

Konkurs jest cykliczną imprezą organizowaną co 2 lata przez URSS ASP w Krakowie we współpracy z zaproszonymi partnerami. Pierwsza edycja odbyła się w 2011 r. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie studenci krakowskiej ASP (wszystkich form studiów, z wyjątkiem słuchaczy środowiskowych studiów doktoranckich), którzy do 10 lipca 2017 r. dostarczą drogą elektroniczną wypełnioną Kartę Zgłoszeniową.

Jury przyzna następujące nagrody regulaminowe:
Nagrodę Główną Rektora ASP w Krakowie w wysokości 4.000 zł (kwota brutto)
II Nagrodę (fundowaną przez URSS ASP w Krakowie) w wysokości 2.000 zł ( kwota brutto)

III Nagrodę (fundowaną przez URSS ASP w Krakowie) w wysokości 1.000 zł zł (kwota brutto)
Dodatkowo Rektor może przyznać 2 wyróżnienia po 500 zł każda (ufundowane przez URSS ASP w Krakowie)
Jury może przyznać również wyróżnienia honorowe oraz nagrody rzeczow

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa

Plakat Konkurs_Dzielo_17

pikto dzielo_2017

Wpisany przez Monika Żarnowska 15.06.2017r. Ostatnia zmiana 26.06.2017r.