Paulina Zwolak i Jakub Nieć nagrodzeni w konkursie VASCO

Studentka Wydziału Architektury Wnętrz - Paulina Zwolak i absolwent Wydziału Architektury Wnętrz - Jakub Nieć zdobyli I nagrodę w 11 edycji konkursu organizowanego przez firmę VASCO.

W Warszawie odbyła się uroczysta Gala Finałowa podczas, której zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymali statuetkę CALLO, zaproszenie do VASCO i KREON w Belgii oraz nagrodę pieniężną. Przyznano im także: licencję ARCHICAD STAR(T) EDITION, licencję programu z rodziny InteriCAD, prezentację projektu w magazynach: NOWY MAGAZYN oraz WNĘTRZE i OGRÓD, prezentację projektu w portalach: Myhome.pl, Urządzamy.pl oraz Archirama.pl, prezentację w programie DOMO+ oraz roczny dostęp do portalu Kompas Inwestycji.pl.

Źródło informacji i zdjęć www.

ASP w_Krakowie_Zwolak_Niec_1

ASP w_Krakowie_Zwolak_Niec_2

ASP w_Krakowie_Zwolak_Niec_3

ASP w_Krakowie_Zwolak_Niec_4

ASP w_Krakowie_Zwolak_Niec_5

ASP w_Krakowie_Zwolak_Niec_6

pikto zwolak_niec

Wpisany przez Monika Żarnowska 07.07.2017r. Ostatnia zmiana 07.07.2017r.