Zapraszamy na prezentację projektu "CyberMatejko – cyfryzacja procesów back office w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie"

W związku z planowanym przez Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie przystąpieniem do konkursu na dofinansowanie projektów w ramach Działania 2.2 Cyfryzacja procesów back-office w administracji rządowej – Program Operacyjny Polska Cyfrowa – zapraszamy na publiczną prezentację założeń projektu „CyberMatejko – cyfryzacja procesów back office w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie”, która odbędzie się 28 lipca 2017 r. o godz. 12.00 w auli znajdującej się w budynku przy pl. Matejki 13, 31-157 Kraków.

 

Osoby zainteresowane przybyciem na prezentację prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 24 lipca 2017 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając w treści swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mailowy do kontaktu wraz z danymi instytucji którą Państwo reprezentują (jeżeli dotyczy).

 

W temacie wiadomości należy wpisać: CyberMatejko – PREZENTACJA PROJEKTU. Osoby zakwalifikowane na listę uczestników otrzymają potwierdzenie udziału (o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń). Udział w prezentacji jest nieodpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Jednocześnie informujemy, że przebieg spotkania zostanie utrwalony za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

 

pikto cyfryzacja

 Wpisany przez Monika Żarnowska 17.07.2017r. Ostatnia zmiana 18.07.2017r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć