Identyfikacja wizualna Dorocznej Wystawy Prac Studentów 2016/2017 Wydziału Grafiki wyróżniona przez Typeroom

Identyfikacja wizualna dotycząca Dorocznej Wystawy Prac Studentów 2016/2017 przygotowana przez cztery studentki Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie została zauważona przez Typeroom.

Wyróżniona praca to 80 niepowtarzalnych plakatów dotyczących corocznej wystawy odbywającej się na Wydziale Grafiki. Autorkami koncepcji i projektu są: Olga Szopa, Monika Szydłowska, Gabriela Basta i Karolina Biskup. Prace koordynowali: Wojciech Regulski, Aleksandra Toborowicz, Paweł Krzywdziak i Jakub Sowiński.

Źródło informacji www.

Typeroom ASP_w_Krakowie_1

Typeroom ASP_w_Krakowie_2

Typeroom ASP_w_Krakowie_3

Typeroom ASP_w_Krakowie_4

Typeroom ASP_w_Krakowie_5

Typeroom ASP_w_Krakowie_6

Typeroom ASP_w_Krakowie_7

pikto typoroom

Wpisany przez Monika Żarnowska 01.08.2017r. Ostatnia zmiana 16.08.2017r.