Dzieci w Galerii ASP

W niedzielę, 27 sierpnia 2017 r., grupa dzieci w wieku od 5 do 10 lat, odwiedziła Galerię Akademii Sztuk Pięknych. Kuratorka Galerii - Karolina Woźniak - oprowadziła młodych miłośników sztuki po trwającej w Galerii wystawie Adama Wsiołkowskiego „Forum Cracoviense (według W. Rzewuskiego)”. Dzieci wzięły udział w warsztatach, których punktem odniesienia i źródłem inspiracji była wystawa wspomnianego artysty.

Niedzielne popołudnie upłynęło na rozmowach i dobrej zabawie inspirowanej obrazami Adama Wsiołkowskiego. Podczas spotkania każdy miał okazję stworzyć własną serię dzieł inspirowanych przyniesioną fotografią.

Warsztaty ASP_w_Krakowie_1

Warsztaty ASP_w_Krakowie_2

Warsztaty ASP_w_Krakowie_3

pikto wasztaty_wsiolkowski

Wpisany przez Monika Żarnowska 01.09.2017r. Ostatnia zmiana 01.09.2017r.