Stypendia Stowarzyszenia Wspólna Polska

Wzorem lat ubiegłych Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zachęcą studentów do skorzystania z programu stypendialnego „Stypendia dla studentów w Małopolsce” finansowanego przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska. Pomoc przeznaczona jest dla osób pochodzących z regionów partnerskich Województwa Małopolskiego, a także Polaków i przedstawicieli Polonii mieszkających na stałe poza granicami Polski. Stypendia są kierowane zarówno do studentów studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Stypendium nie można łączyć ze stypendium Rządu Polskiego, ani stypendiami innych instytucji i organizacji.

Wnioski należy składać w terminie do 3 listopada 2017 r. szczegóły na www.

Regulamin przyznawania stypendium

Wzór wniosku stypendialnego

pikto stypendium

Wpisany przez Monika Żarnowska 11.10.2017r. Ostatnia zmiana 11.10.2017r.