Sylwia Bajek opowie o swojej wyprawie na Mount Everest

JM Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, prof. Stanisław Tabisz oraz duet Everteam w skład, którego wchodzi nasza studentka z Wydziału Architektury Wnętrz Sylwia Bajek i jej partner Szczepan Brzeski zapraszają na otwarte spotkanie o charakterze foto-relacji z wyprawy na Mount Everest 2017, które odbędzie się w piątek, 24 listopada 2017 r., o godz. 19.00 na Auli krakowskiej ASP (pl. Matejki 13).


plakat bajek


Sylwia i Szczepan wyruszyli w kwietniu br. na najwyższy szczyt Świata w Nepalu, będący marzeniem wielu wysokogórskich wspinaczy. 21 maja dotarli na wysokość 8800 m n.p.m. W trakcie spotkania opowiedzą co wydarzyło się, że musieli zawrócić ok. 50 metrów przed szczytem, jak wyglądała ich droga na Mount Everest, a także jak przygotowywali się do tego wyzwania.


Wprowadzenie do spotkania wygłosi prof. Stanisław Tabisz, Rektor ASP.


Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Wydział Architektury Wnętrz ASP w Krakowie patronowały, a także były sponsorami wyprawy Igloo Everest Expedition 2017.


Więcej na

fb

 

sylwia bajek_asp

sylwia bajek_aspWpisany przez Monika Żarnowska 13.11.2017r. Ostatnia zmiana 27.11.2017r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć