Konkurs dla uczniów szkół średnich na projekt scenografii i kostiumów

Katedra Scenografii Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza uczniów szkół średnich do ogólnopolskiego KONKURSU NA PROJEKT SCENOGRAFII I KOSTIUMÓW -  KRAKÓW 2018.

 

Konkurs został objęty patronatem Jego Magnificencji Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, prof. Stanisława Tabisza.

 

Konkurs obejmuje przygotowanie plastycznej wizji spektaklu, zainspirowanej wybranym dramatem. Zadaniem uczestników będzie wykazanie się umiejętnościami, kreatywnością i ciekawym sposobem prezentacji tematu w wybranej dyscyplinie artystycznej.

 

Na laureatów czekają nagrody książkowe a także wystawa wybranych prac w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. To pierwszy krok w stronę teatru i filmu oraz przyszłości w zawodzie scenografa.

 

Zainteresowani proszeni są o przesłanie prac wraz z kartą zgłoszeniową do dnia 27.01.2018 roku. Warunki konkursu znajdują się w załączonym regulaminie. Informacji na temat konkursu udziela koordynator konkursu: mgr Magdalena Kut  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

 

fotka

 

pikto konkurs_scenograficzny

 Wpisany przez Monika Żarnowska 02.01.2018r. Ostatnia zmiana 29.01.2018r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć