Konkurs dla uczniów szkół średnich na projekt scenografii i kostiumów

Katedra Scenografii Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza uczniów szkół średnich do ogólnopolskiego KONKURSU NA PROJEKT SCENOGRAFII I KOSTIUMÓW -  KRAKÓW 2018.

Konkurs został objęty patronatem Jego Magnificencji Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, prof. Stanisława Tabisza.

Konkurs obejmuje przygotowanie plastycznej wizji spektaklu, zainspirowanej wybranym dramatem. Zadaniem uczestników będzie wykazanie się umiejętnościami, kreatywnością i ciekawym sposobem prezentacji tematu w wybranej dyscyplinie artystycznej.

Na laureatów czekają nagrody książkowe a także wystawa wybranych prac w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. To pierwszy krok w stronę teatru i filmu oraz przyszłości w zawodzie scenografa.

Zainteresowani proszeni są o przesłanie prac wraz z kartą zgłoszeniową do dnia 27.01.2018 roku. Warunki konkursu znajdują się w załączonym regulaminie. Informacji na temat konkursu udziela koordynator konkursu: mgr Magdalena Kut  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Karta zgłoszeniowa

fotka

pikto konkurs_scenograficzny

Wpisany przez Monika Żarnowska 09.11.2017r. Ostatnia zmiana 09.11.2017r.