Zuzanna Wilkirska w finale konkursu projektowego Jumpthegap

Studentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie - Zuzanna Wilkirska - zakwalifikowała się do grona czwórki finalistów międzynarodowego konkursu projektowego Jumpthegap, promowanego przez firmę Roca.

"Flow" to system prysznicowy oparty na innym sposobie dostarczania wody w postaci większych porcji. Zapewnia to nowe, odświeżające wrażenia, niedostępne do tej pory w łazienkach: uczucie przypominające pływanie w basenie lub kąpiele w rzece. Projekt realizowany był w Pracowni Projektowania Konceptualnego pod opieką Profesora Piotra Bożyka oraz asyst. mgr Macieja Własnowolskiego.

Źródło informacji www.

Wikirska ASP_w_Krakowie_01

Wikirska ASP_w_Krakowie_02

pikto wilkirska

Wpisany przez Monika Żarnowska 13.11.2017r. Ostatnia zmiana 13.11.2017r.