Maciej Cyryl Gniady z Diamentowym Grantem

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznało Diamentowy Grant w zakresie nauk humanistycznych studentowi Wydziału Intermediów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Maciej Cyryl Gniady wyróżniony został jako osoba wybitnie uzdolniona.

"Wirtualna Galeria. Eksploracja możliwości przestrzeni wirtualnej w kontekście sztuki" to Diamentowy Grant, który będzie realizowany na Wydziale Intermediów przez okres 4 lat. Opiekunem naukowym projektu jest dr hab. Grzegorz Biliński. Projekt finansowany jest przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i opiewa na kwotę 180.000 zł

Uroczystość wręczenia grantu odbyła się 15 listopada 2017 r. W tegorocznej edycji konkursu Maciej Cyryl Gniady jest jedynym laureatem ze wszystkich szkól artystycznych w Polsce.

Gniady ASP_w_Krakowie_1

Gniady ASP_w_Krakowie_2

Gniady ASP_w_Krakowie_3

Gniady ASP_w_Krakowie_4

Gniady ASP_w_Krakowie_5

Gniady ASP_w_Krakowie_6

pikto Gniady

Wpisany przez Monika Żarnowska 16.11.2017r. Ostatnia zmiana 16.11.2017r.