Delegacja z Shanghai Polytechnic University odwiedziła krakowską ASP

JM Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie prof. Stanisław Tabisz podejmował 23 listopada 2017 roku delegację z Shanghai Polytechnic University. Stronę chińską reprezentowali: Zhang Zhan (Dean of School of Applied Arts Design), Zhou Zhiping (Director of Industrial Development Office), Li Tian (professor), Lin Chenye (professor) oraz Tang Wenwen (profesor) z Shanghai Polytechnic University.

ASP w_Krakowie_Szanghaj_2

W spotkaniu w Sali Senackiej uczestniczyli także: Prorektor ds. Nauki i Spraw Zagranicznych dr hab. Bogdan Achimescu, prof. ASP oraz reprezentacja Wydziału Form Przemysłowych, na czele z Dziekan prof. Marią Dziedzic. Rozmawiano o możliwościach współpracy obu uczelni. Goście z Chin odwiedzili także siedzibę Wydziału Form Przemysłowych, gdzie spotkali się z kadrą pedagogiczną.

ASP w_Krakowie_Szanghaj_1

pikto Szanghaj

Wpisany przez Monika Żarnowska 28.11.2017r. Ostatnia zmiana 28.11.2017r.