Wyjazdy pracowników w ramach Programu Erasmus+ do Chin, Izraela, Serbii i Stanów Zjednoczonych

Przypominamy o trwającej rekrutacji na wyjazdy nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych do naszych uczelni partnerskich w Chinach, Izraelu, Serbii i Stanach Zjednoczonych. Wyjazdy będą dofinansowane z funduszy Programu Erasmus+ w ramach projektu pt. Mobilność edukacyjna w sektorze szkolnictwa wyższego z krajami partnerskimi KA107 - Program Erasmus+ (wymiana z krajami partnerskimi).

Nauczyciele akademiccy mogą aplikować na wyjazd do Izraela, Serbii i Stanów Zjednoczonych. Natomiast pracownicy administracyjni mogą aplikować na wyjazd do Chin, Serbii i Izraela.

Szczegółowe informacje na stronie www.

pikto erasmus

Wpisany przez Monika Żarnowska 25.11.2017r. Ostatnia zmiana 11.12.2017r.