Zapraszamy na Otwarte Warsztaty Projektowania

Serdecznie zapraszamy na zajęcia organizowane przez Fundację Rzecz Piękna w ramach Otwartych Warsztatów Projektowania. Zajęcia przeznaczone są dla osób nie będących studentami Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, które ukończyły 16 lat i chcą rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania.

 

Zajęcia obejmują zajęcia z rysunku z natury lub podstaw projektowania produktu i komunikacji wizualnej. Podczas zajęć z rysunku, uczestnicy rozwijają swoje umiejętności poprzez wykonywanie studium martwej natury oraz realizowanie ćwiczeń przygotowywanych przez prowadzących zajęcia.

 

Zajęcia projektowe składają się z wykładów i ćwiczeń praktycznych koncentrujących się na wybranych zagadnieniach z różnych dziedzin projektowania. W ramach zajęć przewidziane są również korekty prac domowych.

 

Terminy zajęć:
13, 27 stycznia 2018 - projektowanie
20, 28 stycznia 2018 - rysunek
3, 17 lutego 2018 - projektowanie
10, 24 lutego - rysunek

 

Więcej na www.

owpWpisany przez Monika Żarnowska 11.01.2018r. Ostatnia zmiana 11.01.2018r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć