Studencie! Przystąp do programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds!

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w rekrutacji Programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą "DIALOG" na lata 2017–2019.

Program realizowany jest przez Stowarzyszenie Top500 Innovators oraz Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta i skierowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej.

Edycja 2018 rozpocznie się w marcu 2018 i potrwa do czerwca 2018.

Nabór wniosków trwa do 21 stycznia.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są na stronie topminds.pl oraz facebooku.

TopMinds

pikto TopMinds

Wpisany przez Monika Żarnowska 10.01.2018r. Ostatnia zmiana 12.01.2018r.