Prowadzimy konsultacje dla kandydatów na studia

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie prowadzi konsultacje przed egzaminami wstępnymi na jednolite studia magisterskie, studia I stopnia oraz studia II stopnia na kierunkach: Malarstwo, Scenografia, Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Rzeźba, Grafika, Architektura wnętrz, Konserwacja i restauracja dzieł sztuki oraz Wzornictwo.


Konsultacje nie mają charakteru kursu przygotowawczego do egzaminu wstępnego lecz polegają na omówieniu przyniesionych przez kandydata prac i udzieleniu mu wskazówek metodycznych i warsztatowych ukierunkowujących dalszą pracę.

 

Wszystkie konsultacje prowadzone są przez kompetentnych pedagogów wyznaczonych do tego zadania. Ze względu na specjalistyczny charakter studiów prowadzonych przez Akademię Sztuk Pięknych zalecany jest udział kandydatów w konsultacjach.


Szczegóły na www

pikto konsultacjeWpisany przez Monika Żarnowska 10.04.2018r. Ostatnia zmiana 18.04.2018r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć