Ogłaszamy konkurs ofert na wynajem lokalu przeznaczonego na prowadzenie działalności gastronomicznej

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (Organizator) ogłasza konkurs ofert na wynajem lokalu przeznaczonego na prowadzenie działalności gastronomicznej (klub studencki) w budynku ASP w Krakowie przy pl. Jana Matejki 13. Podmiotami, jakie mogą brać udział w konkursie, są osoby fizyczne lub osoby prawne prowadzące działalność gospodarczą w branży gastronomii.

Oferty należy składać do dnia 30 marca 2018 roku do godziny 15.00.

Oferta powinna być umieszczona w zamkniętej kopercie i dostarczona do:

• siedziby Organizatora – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki, Biuro Rektora i Kanclerza (pokój nr  104 - I piętro), pl. Jana Matejki 13 w Krakowie
  • lub przesłana na adres:

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków,

z dopiskiem: ,,Konkurs na wynajem lokalu ASP w Krakowie przy pl. Jana Matejki 13 na cele działalności gastronomicznej (klub studencki)".

Wszelkie zapytania związane z konkursem mogą być zgłaszane wyłącznie drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Do pobrania pliki doc:

Regulamin konkursu ofert

wraz z załącznikami:

pikto klub_wynajem

Wpisany przez Monika Żarnowska 09.03.2018r. Ostatnia zmiana 12.03.2018r.