Zapraszamy na wykład "Kim jest kurator wystaw"

Zachęcamy wszystkich studentów i pracowników Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie do udziału w cyklu spotkań "Wykłady na Scenie Świata", którego organizatorem jest Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie. Wykłady na Scenie Świata to spotkania z wybitnymi osobowościami świata nauki, kultury i sztuki organizowane przede wszystkim dla studentów i pedagogów szkół artystycznych.

W poniedziałek, 19 marca 2018 r., o godz. 19.30 odbędzie się wykład pt. "Kim jest kurator wystaw" z udziałem Andy Rottenberg. Spotkanie odbędzie się na Scenie im. St. Wyspiańskiego, ul. Straszewskiego 22.

Wstęp wolny.

wyklady Anda Rottenberg

pikto rottemberg

Wpisany przez Monika Żarnowska 09.03.2018r. Ostatnia zmiana 12.03.2018r.