"Zawieszenie" w Małopolskim Ogrodzie Sztuki jako jedna z części ekspozycji podczas 5. Biennale Architektury Wnętrz

Jedną z części ekspozycji podczas 5. Biennale Architektury Wnętrz w Małopolskim Ogrodzie Sztuki jest instalacja stworzona przez grupę projektową studentów pod kierunkiem dr Anny Pyrkosz oraz mgr Anny Hanysz z Pracowni Projektowania Tkaniny i Ubioru Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Instalacja "Zawieszenie" umieszczona jest w tzw. Ogrodzie Pionowym Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie przy ul. Rajskiej 12. Struktura złożona jest z przeszło 3800 sztuk wieszaków i 10000 sztuk opasek kablowych połączonych w geometryczne, przestrzenne moduły tworzące iluzję przestrzennej formy architektonicznej.

Koncepcja wystawy przygotowała dr Anna Pyrkosz.Za opracowanie projektowe odpowiada as. Anna Hanysz oraz studenci: Sylwia Bajek, Paulina Bielaszka, Paulina Hałasa, Agnieszka Kowal, Karolina Koziara, Krystian Motyl, Dominika Pawłowska oraz Zuzanna Sochacka.

Wystawa będzie czynna do 25 marca 2018 r., codziennie w godz. 10.00-18.00

ASP w_Krakowie_1

ASP w_Krakowie_2

ASP w_Krakowie_3

ASP w_Krakowie_4

pikto zawieszenie

Wpisany przez Monika Żarnowska 11.03.2018r. Ostatnia zmiana 12.03.2018r.