Międzynarodowa konferencja naukowa "Publicspace Re/in/venting" w ramach 5. Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz

W czwartek 2018 r. w Sali Kupferhaus Muzeum Historycznego Miasta Krakowa odbyła się Międzynarodowa konferencja naukowa "Publicspace Re/in/venting". Moderatorem spotkania był Jacek Jędo. Konferencję otworzyła Dziekan Wydziału Architektury Wnętrz - dr hab. Beata Gibała-Kapecka, prof. ASP oraz Prodziekan Wydziału Architektury Wnętrz - dr hab. Joanna Kubicz, prof. ASP.

Wykłady wygłosili:

• Dominika Sobolewska (ASP Wrocław) - "Klastry jako jedna z kluczowych koncepcji architektonicznych EXPO 2015"
  • Joanna Łapińska (ASP Kraków) - "Przestrzeń zapisana – wynaleziona po raz wtóry"
  • Iwona Cała (ASP Warszawa) - "Miejskie przeszycie - analiza jednej ulicy"
  • Samuel Gonçalves (architectural office Summmary, UPTEC Porto, Portugal) - "Scaffolding project"
  • Tadeusz Pietrzkiewicz (ASP Gdańsk) - "Publicspace. Re/in/venting"
  • Patrycja Ochman (ASP Kraków) - "Intro. Przestrzeń możliwa"

Na zakończenie konferencji odbył się panel dyskusyjny.

ASP_w_Krakowie01ASP_w_Krakowie_02ASP_w_Krakowie_03ASP_w_Krakowie_04ASP_w_Krakowie_05ASP_w_Krakowie_06ASP_w_Krakowie_07ASP_w_Krakowie_08ASP_w_Krakowie_09

pikto biennale_in_aw

Wpisany przez Monika Żarnowska 12.03.2018r. Ostatnia zmiana 13.03.2018r.