Nasi studenci zaaranżują wnętrza Biblioteki Medycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego

JM Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie prof. Stanisław Tabisz i Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum prof. dr hab. Tomasz Grodzicki podpisali 28 lutego 2018 roku porozumienie o współpracy pomiędzy krakowską ASP a UJ.

UJ CM_ASP_1

Jego efektem jest organizacja i przeprowadzenie konkursu na wykonanie projektu aranżacji wybranych wnętrz Biblioteki Medycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum przy ulicy Medycznej 7 w Krakowie. W konkursie uczestniczą studenci Wydziału Architektury Wnętrz (WAW) ASP. Prace konkursowe są przygotowywane w oparciu o dokumentację dostarczoną przez Dział Inwestycji, Remontów i Eksploatacji UJ CM i zrealizowane przy udziale pracowników WAW ASP.

Organizacją konkursu zajmuje się ASP, natomiast fundatorem nagrody dla laureata będzie UJ CM. Pula nagród wynosi 5 tys. zł.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w budynku UJ CM przy ul. Św. Anny 12. Tam także zostanie zaprezentowana wystawa prac konkursowych, w organizacji której pomoże WAW ASP.

UJ CM_ASP_2

pikto uj_cm_asp

Wpisany przez Monika Żarnowska 14.03.2018r. Ostatnia zmiana 15.03.2018r.