W Galerii "Akademia w Bronowicach" trwa wystawa "To się więcej nie powtórzy"

We wtorek, 10 kwietnia 2018 r. w Galerii "Akademia w Bronowicach" odbył się wernisaż wystawy "To się więcej nie powtórzy". Wystawę otworzył JM Rektor prof. Stanisław Tabisz a także Prorektor ds. Studenckich a zarazem Kurator Galerii "Akademia w Bronowicach" dr hab. Jan Tutaj. prof. ASP, Dziekan Wydziału Form Przemysłowych prof. Maria Dziedzic oraz Kierownik Katedry Sztuk wizualnych prof. Andrzej Ziębliński.

 

Na ekspozycji prezentowane są prace fotograficzne pedagogów z Katedry sztuk Wizualnych Wydziału Form Przemysłowych: Gabrieli Buzek-Garzyńskiej, Łukasza Kieferlinga, Kai Kordas, Dawida Kozłowskiego oraz Miłosza Pobiedzińskiego. Wystawie towarzyszy katalog, w którym we wstępie Dawid Kozłowski pisze "...Wystawa to się więcej nie powtórzy/it won't happen again jest przykładem zmierzenia się z materią fotografii, rozumianą jako środek przekazu artystycznego, w którym nie można oddzielić od siebie "przyległości" i "przypadkowości". Celem i intencją twórców prezentowanych na wystawie prac jest próba ustosunkowania się do otaczającej rzeczywistości w sposób, w który na pierwszy plan wysuwa się efemeryczność aktu kreacji..."

 

Wystawa będzie czynna do 25 maja 2018 r. w Galerii "Akademia w Bronowicach" (CH Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61, 31-346 Kraków).

 

ASP_w_Krakowie_01ASP_w_Krakowie_02ASP_w_Krakowie_03ASP_w_Krakowie_04ASP_w_Krakowie_05ASP_w_Krakowie_06ASP_w_Krakowie_07ASP_w_Krakowie_08ASP_w_Krakowie_09ASP_w_Krakowie_10

 

pikto powtorzyWpisany przez Monika Żarnowska 11.04.2018r. Ostatnia zmiana 11.04.2018r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć