Studenci krakowskiej ASP finalistami 17. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii

Wśród tegorocznych finalistów 17. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii znalazło się siedmioro studentów Akademii Stuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Są to: Marcin Janusz, Joanna Kunert, Mateusz Sarzyński, Jana Shostak, Joanna Tochman, Paulina Żmuda oraz Konrad Żukowski.

Prace wszystkich finalistów będzie można zobaczyć w Muzeum nad Wisłą – filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, gdzie podczas wernisażu wystawy finałowej 25 czerwca 2018 r. ogłoszone zostaną również nazwiska laureatów.

Finaliści 17 edycji konkursu APH

pikto finalisci_aph

Wpisany przez Monika Żarnowska 15.05.2018r. Ostatnia zmiana 15.05.2018r.