Wystawa "Hotel CRACOVIA re/aktywacja" w ramach Nocy Muzeów

Zapraszamy na Noc Muzeów w Krakowie w piątek, 18 maja 2018 r. do budynku dawnego hotelu Cracovia przy al. Focha 1, gdzie o godz. 19.00 otwarta zostanie wystawa studentów i projektantów z Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zatytułowana "Hotel CRACOVIA re/aktywacja".

Zapraszamy na SHOW BY NIGHT 19.00-1.00.

Jest to niecodzienna okazja wejścia do zamkniętego budynku, który w przyszłości prawdopodobnie będzie pełnił funkcję Muzeum architektury i designu.

Hotel cracovia_re_aktywacja

pikto hotel_cracovia

Wpisany przez Monika Żarnowska 10.05.2018r. Ostatnia zmiana 21.05.2018r.