Na krakowskiej ASP odbył się wernisaż Dorocznej Wystawy Prac Studentów 2017/2018

W niedzielę, 10 czerwca, w Auli budynku głównego Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie odbył się wernisaż Dorocznej Wystawy Prac Studentów, wykonanych w roku akademickim 2017/2018 na poszczególnych Wydziałach.

Uroczystego otwarcia wystawy dokonał JM Rektor ASP prof. Stanisław Tabisz. W wernisażu udział wzięli dziekani i prodziekani wydziałów, pedagodzy i pracownicy ASP, studenci i absolwenci oraz zaproaszeni goście. Wystawa prezentowana jest w kilku budynkach o łącznej powierzchni wystawienniczej wynoszącej kilkadziesiąt tysięcy m². Ukazuje zainteresowania, trendy i kierunek rozwoju przyszłych artystów.

Uroczysty wernisaż uświetnił występ chóru "Cantus Firmus".

Doroczna Wystawa Prac Studentów będzie czynna do 17 czerwca 2018 r., w godz. 10.00-18.00 w następujących lokalizacjach:

• pl. Matejki 13

Malarstwo, Scenografia, Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Rzeźba, Grafika

• ul. Humberta 3

Architektura Wnętrz, Grafika

• ul. Smoleńsk 9

Grafika, Wzornictwo, Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki,

• ul. Karmelicka 16

Grafika, Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki

• ul. Lea 27/29

Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki

• ul. Krzemionki 30

Intermedia

• ul. Piłsudskiego 21

Malarstwo, Architektura wnętrz

• pl. Matejki 4pikto dwps_wernisaz

Malarstwo

Więcej na

fb

ASP_w_Krakowie_1ASP_w_Krakowie_2ASP_w_Krakowie_3ASP_w_Krakowie_4ASP_w_Krakowie_5ASP_w_Krakowie_6ASP_w_Krakowie_7

pikto dwps_wernisaz

Wpisany przez Monika Żarnowska 11.06.2018r. Ostatnia zmiana 18.06.2018r.