Ruszamy z projektem, który ułatwi studentom odnalezienie się na rynku kreatywnym

Studentko i Studencie krakowskiej ASP!

 

Akademickie Biuro Karier Akademii Sztuk Pięnych im. Jana Matejki w Krakowie rozpoczyna realizację projektu "Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego", który ułatwi osobom studiującym poruszanie się po rynku kreatywnym. Przewidziane są warsztaty w obszarach związanych m.in. z prowadzeniem firmy kreatywnej, zarządzaniem projektem artystycznym, finansowaniem i rozliczaniem działalności twórczej, autoprezentacją. Osoby biorące udział w projekcie będą mogły skorzystać z indywidualnego doradztwa zawodowego i coachingu. Będą mieć możliwość konsultacji ze specjalistami w dziedzinie zakładania działalności gospodarczej, księgowości, prawa autorskiego, komercjalizacji pomysłów. Zaplanowane są róznież spotkania z firmami znanymi na rynku sztuki. ABK pragnie by te spotkania były okazją do nawiązania relacji z pracodawcami, a także zdradzały tajniki rekrutacji na wymarzone stanowiska. 

 

W związku z tym prosimy o odpowiedź na kilka krótkich pytań, dzięki czemu będzie można skonstruować program spotkań z pracodawcami, tak by odpowiadał potrzebom studentek i studentów krakowskiej ASP.

 

Ankietę znajdziesz tutaj.

 

plakat abk_projekt

pikto abk_projketWpisany przez Monika Żarnowska 08.06.2018r. Ostatnia zmiana 13.06.2018r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć