Absolwencie! Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych

Drodzy absolwenci, którzy broniliście się w roku 2013, 2015 i 2017!


Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe! Znajdziecie w nich e-mail z linkiem do ankiety dotyczącej Ogólnopolskiego Badania Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych.


Uprzejmie prosimy Was o wypełnienie ankiety. Zajmie Wam to mniej niż 20 minut. Pamiętajcie, że opinia każdej osoby, biorącej udział w badaniu, jest dla nas bardzo ważna! Ankieta jest całkowicie poufna, a jej wyniki zostaną wykorzystywane tylko do opracowań zbiorowych.

 

Wszystkim, którzy wypełnili już ankiety serdecznie dziękujemy!


Jeśli chcielibyście wziąć udział w badaniu, a nie dostaliście wiadomości, prosimy o kontakt  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Prosimy Was także o zaproszenie do wydarzenia Waszych koleżanek i kolegów - absolwentów ASP lat 2013, 2015 i 2017. Zależy nam, by jak najwięcej osób wzięło udział w badaniu i mogło się wypowiedzieć.

 

Szczegóły dotyczące projektu znajdują się na stronie www.artystapostudiach.pl. Na stronie znajdują się również raporty z poprzednich edycji badania oraz raporty z wywiadów z absolwentami i pracodawcami.

 

pikto oblWpisany przez Monika Żarnowska 27.06.2018r. Ostatnia zmiana 06.07.2018r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć