Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie i Krakowski Festiwal Filmowy rozpoczynają współpracę!

W gabinecie JM Rektora krakowskiej ASP prof. Stanisława Tabisza odbyło się spotkanie z udziałem Dyrektora Krakowskiego Festiwalu Filmowego Krzysztofa Gierata, kuratora sekcji animowanej festiwalu dr hab. Roberta Sowy oraz Prorektor ds. Studenckich dr hab. Jana Tutaja, podczas którego podjęto decyzję, że Aula uczelni stanie się jedną z głównych sal Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Najbliższa edycja i pokazy filmowe na Akademii odbędą się na przełomie maja i czerwca 2019 roku.

Krakowski Festiwal Filmowy to jeden z najbardziej prestiżowych światowych festiwali. Prezentuje kino dokumentalne, animowane i fabularne. Filmy krótkometrażowe i pełnometrażowe.

ASP KFF

Na zdjęciu od lewej: JM Rektor ASP prof. Stanisław Tabisz, Dyrektor Krakowskiego Festiwalu Filmowego Krzysztof Gierat, kurator sekcji animowanej festiwalu dr hab. Robert Sowa, Prorektor ds. Studenckich dr hab. Jan Tutaj.

Wpisany przez Monika Żarnowska 20.07.2018r. Ostatnia zmiana 20.07.2018r.