Publiczna prezentacja założeń projektu „CyberMatejko – cyfryzacja procesów back office w Akademiii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie"

W związku z planowanym przez Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie przystąpieniem do konkursu na dofinansowanie projektów w ramach Działania 2.2 Cyfryzacja procesów back-office w administracji rządowej – Program Operacyjny Polska Cyfrowa – zapraszamy na publiczną prezentację założeń projektu „CyberMatejko – cyfryzacja procesów back office w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie”, która odbędzie się 03 sierpnia 2018 r. o godz. 12.00 w Auli znajdującej się w budynku przy pl. Matejki 13, 31-157 Kraków.

 

Osoby zainteresowane przybyciem na prezentację prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 30 lipca 2018 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając w treści swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mailowy do kontaktu wraz z danymi instytucji którą Państwo reprezentują (jeżeli dotyczy).

 

W temacie wiadomości należy wpisać: CyberMatejko – PREZENTACJA PROJEKTU. Osoby zakwalifikowane na listę uczestników otrzymają potwierdzenie udziału (o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń). Udział w prezentacji jest nieodpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Jednocześnie informujemy, że przebieg spotkania zostanie utrwalony za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk”.

pikto cyfryzacjaWpisany przez Monika Żarnowska 14.07.2018r. Ostatnia zmiana 20.08.2018r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć