Wiktoria Mazur z brązową nagrodą w konkursie Glassberries

Wiktoria Mazur - studentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięnych im. Jana Matejki w Krakowie - zdobyła brązową nagrodę w konkursie organizowanym przez Glassberries.

Butelka typu Bordeaux przeznaczona do przechowywania czerwonego wina, stożkowa forma, która inspirowana jest amforą, w założeniu ma być znacznym udogodnieniem podczas dekantacji wina. Grawer widniejący na butelce inspirowany jest liściem winogrona.

Młoda projektantka powiedziała: "Projektując opakowanie skupiłam się na tym aby było integralne z butelką. Ważnym aspektem dla mnie było to aby butelka dobrze prezentowała się nie tylko solo ale również w grupie. Opakowanie miało pozwolić na eleganckie wyeksponowanie butelki oraz umożliwić bezpieczny transport".

mazur glassberies

pikto mazur

Wpisany przez Monika Żarnowska 30.07.2018r. Ostatnia zmiana 30.07.2018r.