Wiktoria Mazur z brązową nagrodą w konkursie Glassberries

Wiktoria Mazur - studentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięnych im. Jana Matejki w Krakowie - zdobyła brązową nagrodę w konkursie organizowanym przez Glassberries.

 

Butelka typu Bordeaux przeznaczona do przechowywania czerwonego wina, stożkowa forma, która inspirowana jest amforą, w założeniu ma być znacznym udogodnieniem podczas dekantacji wina. Grawer widniejący na butelce inspirowany jest liściem winogrona.

 

Młoda projektantka powiedziała: "Projektując opakowanie skupiłam się na tym aby było integralne z butelką. Ważnym aspektem dla mnie było to aby butelka dobrze prezentowała się nie tylko solo ale również w grupie. Opakowanie miało pozwolić na eleganckie wyeksponowanie butelki oraz umożliwić bezpieczny transport".

 

mazur glassberies

pikto mazurWpisany przez Monika Żarnowska 30.07.2018r. Ostatnia zmiana 30.07.2018r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć