Wiktoria Mazur z brązową nagrodą w konkursie Glassberries

Wiktoria Mazur - studentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięnych im. Jana Matejki w Krakowie - zdobyła brązową nagrodę w konkursie organizowanym przez Glassberries.

 

Butelka typu Bordeaux przeznaczona do przechowywania czerwonego wina, stożkowa forma, która inspirowana jest amforą, w założeniu ma być znacznym udogodnieniem podczas dekantacji wina. Grawer widniejący na butelce inspirowany jest liściem winogrona.

 

Młoda projektantka powiedziała: "Projektując opakowanie skupiłam się na tym aby było integralne z butelką. Ważnym aspektem dla mnie było to aby butelka dobrze prezentowała się nie tylko solo ale również w grupie. Opakowanie miało pozwolić na eleganckie wyeksponowanie butelki oraz umożliwić bezpieczny transport".

 

mazur glassberies

pikto mazur



Wpisany przez Monika Żarnowska 30.07.2018r. Ostatnia zmiana 30.07.2018r.

Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie stosuje pliki cookies tzw. ciasteczka, są one konieczne do prawidłowego jej działania.
Kliknij zgadzam się, aby niniejsza informacja się nie pojawiała.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć