Technologiczne innowacje w Krakowie! ASP jest partnerem tegorocznej edycji "Printed Conference"

Już 17 października 2018 r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się największa konferencja dla branży druku 3D w Europie Środkowo-Wschodniej – Printed Conference. Oprócz konferencji, organizatorzy zapraszają na otwarte targi druku 3D oraz Strefę Innowatora, gdzie będzie można zobaczyć najciekawsze projekty wykorzystujące nowe technologie. Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie jest partnerem tegorocznej edycji Printed Conference.


plakat printed_conference

Konferencje Printed Conference to miejsce, w którym uczestnicy zdobędą całościowy pogląd na rynek druku 3D, poznają technologie i jej możliwości. Celem wydarzenia jest dostarczenie know-how, który pozwoli na wykorzystanie nowych metod wytwarzania w pracy naukowej lub rozwoju produktów.

 

Ważną częścią konferencji będzie pokazanie najnowszych przykładów zastosowań w biznesie i nauce. Jedno z rozwiązań pokaże startup MedApp i Mateusz Kierepka. Łączy on rozszerzoną rzeczywistość i druk 3D by wspierać lekarzy chirurgów w przygotowaniu i przeprowadzeniu skomplikowanych operacji.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy studentów, doktorantów, i pracowników naukowych związanych z naukami ścisłymi do udziału w konferencji. Przygotowane przez nas ścieżki tematyczne umożliwią zdobycie wiedzy, którą trudno szukać gdziekolwiek indziej. To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę teoretyczną od naszych prelegentów, ale i w praktyce sprawdzić i zobaczyć jak funkcjonuje technologia druku 3D. Każdy uczestnik po zakończeniu konferencji powinien być zapoznany z rynkiem oraz być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie.

 

Wszyscy uczestnicy mogą zgłaszać swoje projekty do Strefy Innowatora – a więc specjalnej przestrzeni pokazowej. Wśród nadesłanych projektów zostanie wybrany najciekawszy, który otrzyma nagrodę główną 1000 zł w gotówce.

 

Zarówno Strefa Innowatora jak i Targi są bezpłatne – wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem strony printedconference.com. Printed Conference jest częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów startKRKup!

 

Więcej na www.

pikto printed_conferenceWpisany przez Monika Żarnowska 05.09.2018r. Ostatnia zmiana 14.09.2018r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć