Aż cztery filmy studentów Pracowni Filmu Animowanego w konkursie Anima.PL

Aż cztery filmy studentów z Pracowni Filmu Animowanego Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zostało nominowanych do konkursu Anima.PL, który odbywa się w ramach 25. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima 2018.

Jury konkursu zauważyło filmy:

• Chrystus Narodu, reż. Ewa Drzewicka
  • Gdzie rodzi snu, reż. Grzegorz Bugaj
  • Samotność, reż. Betina Bożek, Igor Kawecki
  • Smakosz, reż. Daria Godyń

Filmy zostały zrealizowane w Pracowni Filmu Animowanego Wydziału Grafiki pod opieką artystyczną dr hab. Roberta Sowy.

25. Międzynarodowy Festiwal Filmowego Etiuda&Anima odbędzie się w Krakowie w dniach od 20 do 25 listopada 2018 r.

Chrystus Narodu_Drzewicka_kadr

pikto chrystus_narodu

Wpisany przez Monika Żarnowska 11.10.2018r. Ostatnia zmiana 11.10.2018r.