Chcemy współpracować z krakowski Muzeum Historii Fotografii

Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie i Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewulskiego w Krakowie zamierzają podjąć dalszą współpracę w dziedzinach i zakresach działalności stanowiących wspólne zainteresowania stron. List intencyjny w tej sprawie podpisali Dziekan Wydziału Architektury Wnętrz dr hab. Beata Gibała-Kapecka, prof. ASP, Dyrektor Muzeum Historii Fotografii Marek Świca oraz koordynator projektu prof. Jacek Siewczyński podczas Konferencji "Aneksy kultury. Dziedzictwo. Współczesność. Wirtualność".

Porozumienie będzie dotyczyć realizacji programów wymiany nauczycieli akademickich i studentów w zakresie różnych form dydaktyki (zarówno w obszarze obowiązujących elementów programowych, jak i poza nimi), współpracy przy realizacji prac naukowo-badawczych i projektowych, promocji i organizacji konferencji, seminariów, spotkań, warsztatów, wystaw i targów oraz działalności wydawniczej.

List waw_mhf_1

List waw_mhf_2

pikto list

Wpisany przez Monika Żarnowska 27.11.2018r. Ostatnia zmiana 27.11.2018r.