Studencie Weź udział w 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Termin zgłoszeń konkursowych mija 10 lutego 2019 r.

Pozostało już niewiele czasu na wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Panel online, przez który uczestnicy mogą wysyłać swoje prace, działa tylko do 10 lutego 2019! Przypominamy, że zaproszenie do udziału w konkursie kierowane jest do studentów i studentek IV i V roku wszystkich kierunków oraz wydziałów artystycznych prowadzonych na polskich uczelniach.


Hestia3


Studia to wyjątkowy okres w życiu człowieka. To moment kształtowania osobowości, poszerzania horyzontów. To czas odnajdywania własnej drogi twórczej, konfrontacji z własnymi wątpliwościami, poszukiwania odpowiedniego dla siebie miejsca w rzeczywistości. 18. edycja konkursu APH to jedna z niewielu okazji, kiedy można skutecznie zmierzyć się z własnymi słabościami. Eliminacje konkursowe pozwalają skonfrontować twórczość młodego adepta sztuki z pozaakademicką oceną a profesjonalna krytyka konkursowego jury pomaga często zdefiniować na nowo własną postawę

 

Szczegóły na www.

pikto hestiaWpisany przez Monika Żarnowska 07.01.2019r. Ostatnia zmiana 12.02.2019r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć