Grand Prix Grafika Roku 2018

Katedra Grafiki Warsztatowej Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie i Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach do udziału w konkursie Grand Prix Grafika Roku 2018.

Grafika roku_18_plakat

Na konkurs mogą być nadsyłane wyłącznie prace graficzne powstałe w 2018 roku. Przyjmowane będą prace we wszystkich technikach graficznych wykonane na papierze (druk płaski, druk wypukły, druk wklęsły, techniki cyfrowe, techniki mieszane). Ze względów ekspozycyjnych instalacje graficzne i obiekty przestrzenne nie będą przyjmowane. Dłuższy bok grafiki nie może przekraczać 150 cm. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace.

Prace należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2019 r. w Pracowni Litografii na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, lub Pracowni Druku Wklęsłego na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Do zgłaszanych prac należy dołączyć następujące dokumenty:

• wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową
  • naklejkę z opisem na odwrocie zgłaszanych prac

• GRAND PRIX - 1500 zł
  • Druga nagroda - 1000 zł
  • Trzecia nagroda - 500 zł
  • Organizator przewiduje wyróżnienia i nagrody fundowane

Karta zgłoszeniowa

pikto gr18

Wpisany przez Monika Żarnowska 22.12.2018r. Ostatnia zmiana 16.01.2019r.