Zapraszamy studentów na szkolenie "Pozyskiwanie środków na działania i realizacje artystyczne oraz sponsoring w sztuce"

W imieniu Akademickiego Biura Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zapraszamy na szkolenie pt. "Pozyskiwanie środków na działania i realizacje artystyczne oraz sponsoring w sztuce", które odbędzie się 19 stycznia 2019 r., w godz. 9.00-16.00 w sali szkoleniowej Biura Karier ASP przy ul. Piłsudskiego 21/8 w Krakowie.

 

szkolenie pozyskiwanie_funduszy_plakat

 

Spotkanie adresowanie jest do studentów wszystkich kierunków ostatnich czterech semestrów oraz absolwentów biorących udział w projekcie "Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego".

 

Cel szkolenia: nabycie przez studentów wiedzy i umiejętności z zakresu możliwych form pozyskiwania środków na realizacje i działania artystyczne (m.in. granty, sponsoring, mecenaty), elementów tworzenia dobrego wniosku na przedsięwzięcia wystawiennicze i kulturalne, metod promowania twórczości w kontekście pozyskiwania środków.

 

Dlaczego warto być?

  • poznasz metody pozyskiwania funduszy na projekty artystyczne
  • dowiesz się jak przygotować projekt dla sponsorów i darczyńców oraz jak konkurować o fundusze
  • poznasz zasady pracy ze sponsorami i darczyńcami
  • otrzymasz narzędzia przydatne w pozyskiwaniu funduszy

 

Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się jak najszybciej na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

O prowadzącym

Robert Kawałko – absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz stypendysta Uniwersytetu Fryburskiego w Szwajcarii. Kierował działami marketingu kolejno w dwóch firmach z branży IT, a od 2001 był fundraiserem w organizacjach pozarządowych. Prowadzi firmę doradczą specjalizującą się w PR, fundraisingu, szkoleniach i doradzaniu organizacjom. Zainicjował powstanie Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, którego był prezesem zarządu w latach 2006-2012, następnie wiceprezesem, o od października 2018 r. ponownie pełni w nim funkcję prezesa. W latach 2007 - 2013 był wiceprezesem Europejskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, gdzie odpowiadał za rozwój nowych organizacji fundraiserów w Europie. Współtworzył wiele kampanii dobroczynnych i doradzał przy ich wdrażaniu. Wykładał na konferencjach m.in. w Czechach, na Słowacji, na Ukrainie, w Holandii, Japonii, Gruzji i na Węgrzech. Od 2011 roku jest wykładowcą Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Jest autorem licznych publikacji na temat fundraisingu i zarządzania organizacjami. Od sierpnia 2015 r. kieruje założoną przez siebie Fundacją Polski Instytut Filantropii, która prowadzi ogólnopolskie kampanie filantropijne - "Kilometry Dobra" „DomyDziecka.org” i "Dobry Testament".

pikto szkolenie_pozyskiwanieWpisany przez Monika Żarnowska 22.12.2018r. Ostatnia zmiana 16.01.2019r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć