Studencie! Studiuj za granicą!

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się możliwościami wyjazdów na studia za granice w roku akademickim 2019/2020, w ramach programu Erasmus+.

Aktualna lista uczelni w krajach programu oraz zasady rekrutacji znajdują się na www.

Zachęcamy również do aplikowania na wyjazdy do uczelni w naszych krajach partnerskich: Izraela i Serbii.

Dodatkowo, wszystkich zainteresowanych testem z j. angielskiego (w przypadku braku zaświadczenia z kursu językowego lub lektoratu na studiach) informujemy, że test odbędzie się 28 stycznia 2019 r. o godz. 15.00, w Studium Języków Obcych w Krakowie (Rynek Kleparski 18).

plakat rekrutacja_erasmus_

pikto erasmus_

Wpisany przez Monika Żarnowska 15.12.2018r. Ostatnia zmiana 30.01.2019r.