Ogłaszamy 5. edycje konkursu dla uczniów szkół średnich na projekt scenografii i kostiumów

Katedra Scenografii Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza uczniów szkół średnich do ogólnopolskiego KONKURSU NA PROJEKT SCENOGRAFII I KOSTIUMÓW - KRAKÓW 2019. Konkurs został objęty patronatem Jego Magnificencji Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.


plakat konkurs_scenografia

 

Konkurs obejmuje przygotowanie plastycznej wizji spektaklu, zainspirowanej wybranym dramatem. Zadaniem uczestników będzie wykazanie się umiejętnościami, kreatywnością i ciekawym sposobem prezentacji tematu w wybranej dyscyplinie artystycznej. Na laureatów czekają nagrody książkowe a także wystawa wybranych prac w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. To pierwszy krok w stronę teatru i filmu oraz przyszłości w zawodzie scenografa.

 

Zainteresowani proszeni są o przesłanie prac wraz z kartą zgłoszeniową do dnia 2 marca 2019 r. Warunki konkursu znajdują się w załączonym regulaminie. Informacji na temat konkursu udziela koordynator konkursu: mgr Ewelina Lesik, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

pikto konkurs_scenografiaWpisany przez Monika Żarnowska 23.01.2019r. Ostatnia zmiana 28.01.2019r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć