Ogłaszamy 5. edycje konkursu dla uczniów szkół średnich na projekt scenografii i kostiumów

Katedra Scenografii Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza uczniów szkół średnich do ogólnopolskiego KONKURSU NA PROJEKT SCENOGRAFII I KOSTIUMÓW - KRAKÓW 2019. Konkurs został objęty patronatem Jego Magnificencji Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

plakat konkurs_scenografia

Konkurs obejmuje przygotowanie plastycznej wizji spektaklu, zainspirowanej wybranym dramatem. Zadaniem uczestników będzie wykazanie się umiejętnościami, kreatywnością i ciekawym sposobem prezentacji tematu w wybranej dyscyplinie artystycznej. Na laureatów czekają nagrody książkowe a także wystawa wybranych prac w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. To pierwszy krok w stronę teatru i filmu oraz przyszłości w zawodzie scenografa.

Zainteresowani proszeni są o przesłanie prac wraz z kartą zgłoszeniową do dnia 2 marca 2019 r. Warunki konkursu znajdują się w załączonym regulaminie. Informacji na temat konkursu udziela koordynator konkursu: mgr Ewelina Lesik, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Karta zgłoszeniowa

pikto konkurs_scenografia

Wpisany przez Monika Żarnowska 23.01.2019r. Ostatnia zmiana 28.01.2019r.