Nabór studentów na wakacyjne programy w uniwersytetach Yale i Georgetown

Santander ogłasza nabór na wakacyjne programy   w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown.

Do udziału w projekcie mogą aplikować studenci wszystkich uczelni na świecie, które biorą udział w programie Santander Universidades. Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie bierze udział w tym programie, a więc jest to również propzoycja dla studentów Akademii.

Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetownwe we współpracy z Grupą Santander przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

Georgetown 2

„Głównym założeniem Santander Universidades jest wspieranie młodych ludzi na całym świecie i tworzenie dla nich przestrzeni do jeszcze lepszego rozwoju wiedzy, umiejętności i kompetencji zawodowych. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że dzięki naszemu programowi polscy studenci będą mieli szanse uczyć się i poznawać ciekawych ludzi z całego świata na najsłynniejszych amerykańskich kampusów uniwersyteckich. Tylko w tych dwóch projektach stypendium otrzyma 36 osób z różnych krajów. Konkurencja duża, ale będziemy mocno kibicować, by w tym gronie znalazło się jak najwięcej polskich studentów” -Wojciech Leśniewski,dyrektor Santander Universidades w Polsce.

Yale 2

Studentom, którzy pomyślnie przejdą globalny proces rekrutacji, Santander Bank Polska udzieli dodatkowego wsparcia finansowego na pokrycie kosztów transportu i wizy do Stanów Zjednoczonych.

Santander-Yale International ExperienceSummer Program – to 5-cio tygodniowy kurs na Yale University, który odbywa się między czerwcem a sierpniem. Stypendium pozwalające na udział w tym programie ma szansę zdobyć 12 studentów z całego świata. Uczestnicy będą mogli wybierać spośród ponad 100 warsztatów tematycznych. Szczegółowe informacje, terminy i kryteria naboru prowadzonego przez Yale University znajdują się na platformie Santander Grants-YALE.

Summer Workshop-SocialInnovation and Financial Inclusion in the Digital Age,  oferuje 24 studentom multidyscyplinarnewarsztaty dotyczące tematyki społecznego i ekonomicznego wykluczenia. Program realizowany będzie na kampusie Georgetown University i potrwa 2 tygodnie.Szczegółowe informacje, terminy i kryteria naboru prowadzonego przez Georgetown University znajdują się na platformie Santander Grants- GEORGETOWN

Santander Universidades to jedna z kluczowych inicjatyw społecznych Grupy Santander, która od ponad 20 lat realizuje inciatywy wspierające szkolnictwo wyższe. W Polsce program funkcjonuje od 2011 r. i zrzesza 58 uczelni w całym kraju. Lista wszystkich polskich uczelni Santander Universidades, biorących udział w programie stypendialnym na Yale University i Georgetown University dostępna jest na stronie: https://santander.pl/santanderuniversidades-pl/lista-uczelni.html

Pytania dotyczące programu można również kierować na adres mailowy: santander.universidades(at)santander.pl

Georgetown 2 133

Wpisany przez Stanisław Stanuch 21.03.2019r. Ostatnia zmiana 21.03.2019r.