Sukces studentów ASP na Festiwalu Short Waves

Troje studentów Pracowni Filmu Animowanego ASP w Krakowie zdobyło nagrody na zakończonym własnie festiwalu Short Waves.

Michał Soja i Róża Duda z Wydziału Malarstwa zdobyli II nagrodę za film "Jestem synem górnika". Jurorzy nagrodzili film za: zabranie publiczności w immersyjną podróż, doświadczaną w narracji pierwszoosobowej, w trakcie której reżyserzy prowadzą nas poprzez dialog między człowiekiem a przestrzenią.

Roza Duda Michal Soja

Betina Bożek (Wydzial Grafiki) otrzymała III nagroda za film „O jezu!”. Jurorzy nagrodzili film za: udane połączenie wesołości i groteski w tak krótkim formacie.

Betina Bozek

Filmy powstały pod opieką artystyczną dr hab. Roberta Sowy.

O jezu Betina Bozek_365

Wpisany przez Stanisław Stanuch 27.03.2019r. Ostatnia zmiana 29.03.2019r.