Akademickie Biuro Karier na ASP w ramach projektu „Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” przygotowało bardzo ciekawy coaching

Coaching „Znajdź wymarzoną pracę!” – coaching pozwoli Ci wprowadzić w życiu ważne zmiany - informują organizatorzy i dodają: dzięki sesjom dostrzeżesz nowe możliwości, stworzysz rozwiązania i podejmiesz najlepsze dla siebie decyzje, biorąc za nie pełną odpowiedzialność.

 

Najpierw zobacz krótki film jak działa coaching? 

 

 

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

 

 

Gotowy/a na zmiany?

Coaching to indywidualne spotkanie, które odbywa się w przyjaznej, luźnej atmosferze. Czas trwania – od 30 do 90 minut. Dzięki pytaniom i ćwiczeniom znajdziesz potrzebne odpowiedzi, najlepsze dla siebie rozwiązania i osiągniesz cel. Co zabrać ze sobą? Dobry humor i otwartość na zmiany! 

 

Spotkania prowadzą:


Barbara Siorek – certyfikowany coach Szkoły Coachingu Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego „The Art &Science of Coaching”, dyplomowany trener zarządzania Szkoły Trenerów Zarzadzania Matrik, od 20 lat zajmuje się coachingiem, szkoleniami i doradztwem. Pracuje zgodnie z zasadami etycznymi International Coach Federation (www.coachfederation.org).


Joanna Groszek – absolwentka psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, certyfikowany coach Instytutu Mukoid, trenerka. Od ponad 10 lat zajmuje się tematyką rozwoju osobistego. Pracuje zgodnie z zasadami etycznymi International Coach Federation (www.coachfederation.org).


Umów się na spotkanie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!


Data i godzina: 

9 kwietnia 10:00-11:30

9 kwietnia 11:30-13:00

9 kwietnia 13:00-14:30

9 kwietnia 14:30-16:00

10 kwietnia 10:00-11:30

10 kwietnia 11:30-13:00


Miejsce: Biuro Karier na ul. Piłsudskiego 21/8 (II piętro), w dawnej pracowni Olgi Boznańskiej.


Organizator: Akademickie Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

 

Zapytaliśmy naszych uczestników o korzyści jakie widzą w naszym coachingu. Z odpowiedzi stworzył nam się obraz 8 takich korzyści:

 

1. nowe tory myślenia

2. zaplanowanie wcześniej nieprzemyślanych spraw

3. ułożenie hierarchii celów i planu działania

4. ogromny wzrost motywacji

5. „zaprojektowanie” idealnego miejsca pracy

6. większa wiara we własne umiejętności

7. realizacja celu

8. naładowanie pozytywną energią

 

Więcej informacji na stronie https://biurokarier.asp.krakow.pl/index.php?site=news&;id=3547

 

Serdecznie zapraszamy!

 

gra o_kariere_133Wpisany przez Stanisław Stanuch 03.04.2019r. Ostatnia zmiana 03.04.2019r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć