Zniżka dla studentów na konferencję Element Talks

Już w czerwcu w Warszawie kolejna edycja konferencji Element Talks 2019 . 

W programie dwa dni wykładów i warsztatów z ekspertami z całego świata. Dla wszystkich zainteresowanych projektowaniem wydarzenie nie do pominięcia!
element talks
Do 9 maja (lub do wyczerpania zapasów) bilety dostępne w najniższych cenach. Dodatkowo dla studentów po wpisaniu kodu "student20" dodatkowe 20 proc. zniżki. Bilety można kupić na stronie

Element Talks to największa konferencja dla projektantów graficznych w Polsce poruszająca praktyczne aspekty pracy w branży kreatywnej. Szósta edycja wydarzenia odbędzie się 8 i 9 czerwca i tym razem będzie częścią European Design Festival 2019, który na kilka dni zamieni Warszawę w europejską stolicę projektowania graficznego. W programie 2 dni wykładów, warsztatów i inspirujących spotkań. Wśród prelegentów m.in Michael Bierut, Mr. Bingo, Mateusz Machalski i Tomasz Biskup. 

Element Talks Data konferencji: 8-9 czerwca
Miejsce: ul. Mińska 65 w Warszawie
element talks_133


Wpisany przez Stanisław Stanuch 30.04.2019r. Ostatnia zmiana 30.04.2019r.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć