Kreatywnie w Europie: bezpłatne szkolenie dla studentów i absolwentów ASP

Biuro Karier ASP serdecznie zaprasza 18. 06. 2019 roku na bezpłatne szkolenie dla studentów i absolwentów ASP na temat realizowania kulturalnych, artystycznych czy edukacyjnych projektów w Europie, we współpracy z organizacjami samorządowymi i instytucjami kultury.

W programie szkolenia m.in.

• Przedstawienie programów: Program Erasmus+ / Program Kreatywna Europa / Program Europa dla Obywateli / Idea współtworzenia

• Źródła finansowania inicjatyw kulturalnych i artystycznych oraz rozwoju zawodowego i osobistego

Szkolenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

Organizatorzy szkolenia:

• Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych
  • Biuro Karier ASP

Informacje i zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniżej plan szkolenia

szkolenie kreatywnie_w_europie_program

szkolenie kreatywnie_w_europie_133

Wpisany przez Stanisław Stanuch 10.06.2019r. Ostatnia zmiana 10.06.2019r.