Olimpiady i konkursy

 

  • Laureaci i finaliści Olimpiady Artystycznej stopnia centralnego, Sekcja Plastyki (sekcji historii sztuki) organizowanej przez Komitet Główny Olimpiady działający na podstawie delegacji Ministerstwa Edukacji Narodowej składają w dziekanacie Wydziału kserokopię stosownego zaświadczenia wydanego przez Komitet Główny Olimpiady Artystycznej. Na podstawie tego zaświadczenia laureat i finalista będzie zwalniany z egzaminu teoretycznego obowiązującego kandydatów na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie w ASP oraz otrzyma najwyższą liczbę punktów za ten etap egzaminu wstępnego.

 


  • Laureaci III etapu Ogólnopolskiego Przeglądu Plastycznego organizowanego w roku 2017 przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie działające na podstawie delegacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, mogą być zwolnieni z egzaminu wstępnego obowiązującego kandydatów na I rok stacjonarnych jednolitych studiów magisterskich w roku akademickim 2018/19 na kierunkach: malarstwo, rzeźba, grafika. ASP w Krakowie zapewnia laureatom trzy miejsca. Przy większej liczbie laureatów zostanie przyjęty kandydat znajdujący się na wyższej pozycji na liście rankingowej zwycięzców Przeglądu. Laureaci w dziekanacie Wydziału składają wynik, potwierdzony protokołem jury oraz podanie o przyjęcie na jeden z wyżej wymienionych kierunków studiów stacjonarnych.


  • Laureat I nagrody Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz organizowanego przez Wydział Architektury Wnętrz ASP w Krakowie ubiegający się o przyjęcie na I rok studiów stacjonarnych drugiego stopnia będzie zwolniony z egzaminu wstępnego obowiązującego kandydatów na studia.


Ważne!
Laureaci i finaliści zobowiązani są do rejestracji w systemie rekrutacji online oraz złożenia kompletu wymaganych dokumentów.

 Wpisany przez Grzegorz Midura 07.02.2014r. Ostatnia zmiana 04.06.2018r. przez Monika Żarnowska.

Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | [+48 12] 299 20 00 | Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć