Studenci mogą ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na rok akademicki 2021/2022 w InterRisk, Towarzystwie Ubezpieczeń S.A.

Ubezpieczenie jest dobrowolne, lecz zalecane. Jego stawka roczna wynosi 50,00 zł.

Studenci wpłacają składkę ubezpieczenia: bezpośrednio przez stronę ubezpieczyciela  podając ID klienta 98arm

W razie pytań prosimy o kontach mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie | pl. Jana Matejki 13, 31-157 Kraków | +48 12 299 20 00 |