Kierunek architektura wnętrz – stacjonarne studia pierwszego stopnia

Czas trwania studiów 7 semestrów

Limit przyjęć 26 osób

Przebieg egzaminu wstępnego:

• Zadanie I – Przegląd prac (online) – kandydaci w czasie trwania rejestracji online 31 maja – 19 czerwca 2023 r.  do godz. 12:00 przesyłają swoje prace za pośrednictwem systemu rekrutacji online – w formie elektronicznej. Należy w swoim profilu, po kliknięciu w wybrany przez siebie kierunek studiów, w zakładce etapy rekrutacji, udostępnić/dodać prace własne w ilości wskazanej w załączniku do uchwały rekrutacyjnej w formie jednego, wielostronicowego pliku pdf. – system przyjmuje pliki pdf do 100 MB.
    21, 22 czerwca 2023 (komisja przegląda i ocenia prace bez uczestnictwa kandydata)
  • Zadanie II – Egzamin praktyczny (stacjonarnie) – 27, 28 czerwca 2023 r. (kandydat otrzymuje indywidualny termin egzaminu)
  • Zadanie III – Rozmowa kwalifikacyjna (stacjonarnie) – 3, 4 lipca 2023 r. (kandydat otrzymuje indywidualny termin egzaminu)

Ważne terminy

• Rejestracja online: 31 maja – 19 czerwca 2023 do godz. 12:00
  • Przesłanie dokumentów (wielkość plików pdf do 100 MB): w okresie trwania rejestracji online 31 maja – 19 czerwca 2023 r. do godz. 12:00
    (maturzyści 2023, po ogłoszeniu wyników matur, dosyłają świadectwa dojrzałości do dnia 11 lipca 2023 roku do godz. 12:00)
    Przesyłając ankietę osobową kandydata prosimy pamiętać o zaznaczeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych. Bez nich nie możemy Państwa dopuścić do dalszej procedury rekrutacyjnej.

Uwaga: prosimy nie zostawiać rejestracji online na ostatni dzień i ostatnie godziny działania sytemu – czas rejestracji wraz z przesłaniem dokumentów oraz dodawaniem plików podlegających ocenie w Etapie I to ok 1,5 h. System zamyka możliwość edycji danych przez kandydata 19 czerwca 2023 r. o godz. 12:00

Sekretarz ZR informuje online kandydatów o dokładnej dacie i godzinie oraz miejscu, w którym odbędzie się zadanie II i III egzaminu (adres i nr sali). Należy systematycznie sprawdzać komunikaty na swoim osobistym koncie na stronie elektronicznej rekrutacji.

Spis lektur zalecanych dla kandydatów

• J. Pile, Historia wnętrz, Arkady, Warszawa 2009
    • Ch.Fiell, P.Fiell, Design. Historia projektowania, Arkady, Warszawa 2015
    • I.Kozina, Polski design, Wydawnictwo SBM, Warszawa 2015
    • D.Sudjic, B jak Bauhaus. Alfabet współczesności, Wydawnictwo Karakter, Kraków 2014

Dziekanat Wydziału Architektury Wnętrz
    kierunek: architektura wnętrz
    stacjonarne, studia pierwszego stopnia
    ul. Humberta 3
    pokój nr 1

mgr Edyta Domska

Anna Nowak

Kierunek architektura wnętrz – stacjonarne studia drugiego stopnia

Czas trwania studiów 4 semestry

Limit przyjęć 24 osób

Przebieg egzaminu wstępnego:

• Zadanie I – Przegląd prac (online) – kandydaci w czasie trwania rejestracji online 31 maja – 19 czerwca 2023 r. przesyłają swoje prace za pośrednictwem systemu rekrutacji online – w formie elektronicznej. Należy w swoim profilu, po kliknięciu w wybrany przez siebie kierunek studiów, w zakładce etapy rekrutacji, udostępnić/dodać prace własne w ilości wskazanej w załączniku do uchwały rekrutacyjnej w formie jednego, wielostronicowego pliku pdf. – system przyjmuje pliki pdf do 100 MB.
          29, 30 czerwca 2023r.  komisja przegląda i ocenia prace bez uczestnictwa kandydata.
        • Zadanie II – rozmowa kwalifikacyjna i egzamin teoretyczny (stacjonarnie) – 5, 6 lipca 2023 r. (kandydat otrzymuje indywidualny termin egzaminu)

Ważne terminy

• Rejestracja online: 31 maja – 19 czerwca 2023 r. do godz. 12:00
          (dyplomanci 2023 dostarczają dyplom ukończenia studiów wyższych lub zaświadczenia o uzyskaniu takiego dyplomu do dnia 11 lipca 2023 r. do godz. 12:00)

Uwaga: prosimy nie zostawiać rejestracji online na ostatni dzień i ostatnie godziny działania sytemu – czas rejestracji wraz z przesłaniem dokumentów oraz dodawaniem plików podlegających ocenie w Zadaniu I to ok 1,5 h. System zamyka możliwość edycji danych przez kandydata 19 czerwca 2023r. o godz. 12:00.

Sekretarz ZR informuje online kandydatów o dokładnej dacie i godzinie oraz miejscu, w którym odbędzie się zadanie II egzaminu (adres i nr sali). Należy systematycznie sprawdzać komunikaty na swoim osobistym koncie na stronie elektronicznej rekrutacji.

Spis lektur zalecanych dla kandydatów

• J. Pile, Historia wnętrz, Arkady, Warszawa 2009
          • Ch. Fiell, P.Fiell, Design. Historia projektowania, Arkady, Warszawa 2015
          • I.Kozina, Polski design, Wydawnictwo SBM, Warszawa 2015