W miniony weekend mogliśmy gościć niezwykle liczne grono młodych osób, które wykazały zainteresowanie naszą ofertą edukacyjną. To dla nas ogromna duma i radość móc być dla Was przewodnikiem w wyborze odpowiedniego kierunku studiów.

Wierzymy, że bezpośredni kontakt ze społecznością ASP będzie nie tylko źródłem inspiracji, ale również wsparciem w podjęciu życiowych decyzji. Nasza społeczność otwiera przed Wami drzwi do niezwykłego świata sztuki, gdzie każdy z Was może odnaleźć swoją pasję i rozwijać swoje zdolności.

Oczekujemy Was z niecierpliwością podczas nadchodzącego procesu rekrutacyjnego. Wierzymy, że razem będziemy mogli stworzyć niezapomnianą i pełną kreatywności przyszłość!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi zasadami rekrutacji na rok akademicki 2024/2025.

Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie programów Dni Otwartych Drzwi. Wasze starania, entuzjazm oraz pomoc przy realizacji wydarzenia są nieocenione. Dziękujemy Wydziałom ASP – dydaktykom i studentom, Muzeum ASP, Galerii ASP, Bibliotece Głównej ASP, Biuru Karier, Wydawnictwu, pracownikom całej administracji.

Dzielimy się pełną fotorelacją, zapraszamy do jej obejrzenia.

fot. K. Zacharek / R. Słuszniak