Repozytorium artystyczno-naukowe rozpoczyna działalność w krakowskiej ASP. Mamy nadzieję, że tworzona baza stanie się kamieniem milowym w dziele upowszechniania i promowania osiągnięć artystycznych i publikacji pracowników Akademii

Repozytorium uczelniane to platforma, służąca gromadzeniu, przechowywaniu i udostępnianiu dorobku artystycznego i naukowego społeczności akademickiej. Jest to centralna baza danych, która umożliwia łatwy dostęp do osiągnięć artystycznych, publikacji, projektów, wydarzeń kulturalnych oraz dzieł artystycznych tworzonych przez pracowników uczelni. Stanowi zatem nie tylko wizytówkę uczelni, ale także narzędzie wspierające badania artystyczno-naukowe, twórczość artystyczną i upowszechnianie wiedzy i kultury. Dzięki niemu osiągnięcia naukowe i artystyczne stają się łatwo dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Zapraszamy wszystkich związanych zawodowo z ASP KRK, na prezentację repozytorium artystyczno-naukowego podczas której szczegółowo zostanie omówiona funkcjonalność, zawartość oraz struktura bazy. Dodatkowo, dokładnie przedstawimy proces wprowadzania danych dotyczących osiągnięć artystycznych i publikacyjnych.

Prezentacje poprowadzą doświadczeni pracownicy Biblioteki Głównej ASP oraz Sekcji ds. Ewaluacji Jakości Działalności Naukowej, odbędą się w terminach przedstawionych poniżej z wykorzystaniem narzędzia Teams. Mamy nadzieję, że uda się wybrać dogodny termin na spotkanie.

• 19 kwietnia 2024 roku (wtorek) – godz. 13.00
  • 23 kwietnia 2024 roku (wtorek) – godz. 13.00
  • 26 kwietnia 2024 roku (piątek) – godz. 9.00

Link do wszystkich spotkań zostanie wysłany do Państwa na uczelniane adresy mailowe.

W imieniu wszystkich zaangażowanych w tworzenie i rozwój Repozytorium zapraszamy do skorzystania z możliwości zapoznania się z potencjałem tego projektu (link do Repozytorium artystyczno-naukowego)